Doplňkové služby

V rámci placeného webhostingu si máte možnost objednat i doplňkové služby, které nejsou standardně zahrnuty v cenách hostingových variant. V případě zájmu nás kontaktujte pomocí údajů uvedených v sekci Kontakty a službu Vám zřídíme.

800,- Kč / rok
Služba spočívá v možnosti přístupu na web nebo zvolený adresář pomocí zabezpečeného (šifrovaného) spojení. Tuto službu využijí zejména uživatelé vyžadující bezpečný přenos dat nebo bezpečnou správu aplikace. Všechna data mezi Vaším počítačem a webovým serverem jsou díky tomuto HTTPS spojení šifrovány. Tato skutečnost minimalizuje možnost odchytnutí dat a jejich zneužití. Provoz HTTPS je možný pouze od webhostingové varianty Developer a výše. Více informací o šifrovaném spojení naleznete zde.

ASPone nabízí několik variant této služby, které se liší technickými detaily:

  1. Ukázka varování Zákazník použije námi vygenerovaný certifikát (zobrazuje se při každé první návštěvě varování, že certifikát není vydán oficiální certifikační autoritou). Takový certifikát je zdarma.
  2. Zákazník dodá svůj nebo ASPone zprostředkuje koupi certifikátu vydaného oficiální certifikační autoritou. Takový certifikát je placený a nezobrazuje se varování.

Jelikož ASPone klade maximální důraz na bezpečnost a funkčnost služeb, tak již standardně mohou všichni zákazníci využívat šifrovaný přístup také k FTP a emailům.

Další doménové aliasy
dohodou
Zaslání faktury pozemní poštou
35,- Kč / kus
Zvýšení velikosti MS SQL databáze
dohodou
Změna varianty webhostingu
zdarma
Přejmenování hostingu (jednorázové)
250,- Kč za přejmenování
Tvorba URL rewrite pravidel pro IIS na přání zákazníka
250,- Kč / nastavení
400,- Kč / obnova
Možnost obnovení webu/email/databáze ze zálohy poskytovatele dle dostupnosti zálohy. Pro informaci ohledně stavu Vámi požadované zálohy k obnovení dat, nás neváhejte kontaktovat.