Kreditní systém pro platby

Kreditní systém slouží k platbě všech placených úkonů v partnerském programu. Díky kreditnímu systému již nemusíte zdlouhavě čekat na připsání peněz na náš bankovní účet. Stačí si jednou dobít svůj kreditní účet částkou minimálně 1000 Kč včetně DPH a tyto peníze máte ihned k dispozici. Můžete jimi platit ihned vytvoření nového webhostingu, domény, serveru nebo jakékoliv jiné služby.

V případě registrace .CZ domén pomocí kreditu tak získáte svoji doménu maximálně do 30ti sekund (často okolo 5-15 sekund pro registraci .CZ domény).

Díky službě kreditového účtu již nemusíte posílat peníze na náš bankovní účet v případě nutnosti úhrady služby. Minimalizujete tak počet pohybů na svém účtě a tím také šetříte za bankovní, účetní a jiné poplatky.

Díky našemu propracovanému sytému vidíte ihned stav kreditu v podobě aktuální výše kreditu, blokované výši kreditu a celkové použitelné výši kreditu.

             

Výhody platby pomocí kreditního systému

  • Žádné skryté poplatky za používání kreditu
  • Po dobití máte peníze okamžitě k dispozici pro registraci domén, webhostingů a dalších služeb
  • Zjednodušení účetnictví díky minimalizaci daňových dokladů

Jak probíhá dobití kreditu?

Dobití kreditu probíhá zasláním peněz na náš bankovní účet u Raiffeisenbank a.s. (RB) pod daným variabilním a specifickým symbolem. Peníze můžete také složit na náš účet na kterékoliv pobočce RB a mít tak peníze připsány do 5ti minut.

Jak probíhá fakturace?

Ihned po dobití kreditového účtu je Vám vystavena faktura na dobitou částku, kterou si vložíte do účetnictví. Následně již vždy k 5tému dni v každém měsíci chodí vyúčtování s přehledem čerpaných položek.