Proč zvolit ASPone?

Důvodů, proč zvolit právě naše služby v oblasti hostingových služeb, je spousta. Oproti konkurenčním společnostem jsme výjimeční hned v několika základních směrech.

Dlouholeté zkušenosti

Jako první jsme vstoupili na trh s novou technologií Windows Serveru 2008, IIS 7, ASP.NET Frameworku 3.5, což nám již dříve zaručilo prvenství mezi předními poskytovateli ASP.NET webhostingu nejen v ČR. Naše zkušenosti v oboru hostingových služeb však sahají až do samých počátků technologie ASP.NET při vydání první verze Microsoft .NET Framework 1.0 Beta2 (rok 2001).

Podpora zákazníkům

Na nás se můžete obrátit opravdu s čímkoliv! Na naší lince technické podpory sedí vyškolení zaměstnanci s mnoha lety zkušeností, kteří jsou nejenže ochotní, ale hlavně i schopní Vám pomoci. Komunikaci mezi námi a zákazníky bereme jako jeden z nejdůležitějších prvků kvalitní spolupráce - více informací.

Mnohaleté reference

Jako důkaz kvality našich služeb je mimo jiné početná základna spokojených zákazníků. Začátkem roku 2014 jsme překročili hranici 10000 zákaznických účtů.

Spolehlivost a kvalita provozu

Nikdy jsme se nevydávali směrem levných řešení na úkor kvality služeb. Do technologií a našich znalostí investujeme nemalé prostředky tak, abychom mohli zaručit opravdu kvalitní technické zázemí a zákaznickou podporu na úrovni profesionality. Na nás, jakožto "spojku" mezi Vámi a internetem, se můžete maximálně spolehnout. Důkazem může být celá řada vybraných referencí.

Nepřekonatelná dostupnost

Díky Clusterovému řešení, na kterém běží většina našich služeb, mají naše servery vysokou dostupnost a spolehlivost, která se dlouhodobě pohybuje na hodnotě 100 %. Dáváme si velmi záležet, aby Vaše webové stránky, emaily a jiné internetové projekty fungovaly rychle a bez výpadků. Více informací naleznete v sekci technické zázemí.

Nejnovější technologie

Již od začátku působení našich služeb na trhu hostingových služeb, je naší prioritou nabízet nejmodernější technologie (nejnovější verze operačních systémů, Frameworků, apod.). Snažíme se jít s dobou, proto jsou pro nás inovace na denním pořádku. I do budoucna je našim primárním cílem neustále obnovovat a aktualizovat své služby a tím na trh přicházet s nejnovějšími technologiemi ve světě hostingu. Přesvědčte se!

Rozsáhlá administrace

Pro zákazníky máme vyvinuto klientské administrační rozhraní, díky kterému můžou bez sebemenších problémů efektivně a rychle spravovat a kontrolovat zákaznický účet a služby, které k němu patří.

Online platby a okamžité zřízení

Žádné dlouhé čekání, u nás máte službu zřízenou ihned! Postačí k tomu úhrada prostřednictvím platební karty online, či využití online kreditního systému placení. Nemusíte tak zbytečně čekat na provedení bezhotovostního převodu peněz - více informací.

Garantujeme:

  • Mnohaleté zkušenosti
  • Vysoká dostupnost služeb (99,99 %)
  • Kvalitní technické zázemí = rychlý a bezproblémový provoz služeb
  • Záruka vrácení peněz v případě nespokojenosti se službou
  • Vždy nejnovější podporované technologie
  • Technická podpora v případě řešení poruch 24/7
  • Individuální přístup a zkušená podpora