Profil společnosti

ASPone, s.r.o.

ASPone, s.r.o. je dynamicky rozvíjející se kreativní firma na webhostingovém trhu nejen v České republice. Začátek působení naší společnosti se datuje počátkem roku 2007, kdy jsme jako první vstoupili na český trh s novou technologií Windows Serveru 2008, IIS 7, ASP.NET Frameworku 3.5 a s mnoha dalšími moderními technologiemi nejen v oblastech hostingu. Naše zkušenosti v oblasti ASP.NET webhostingu však šahají až do samých počátků této technologie při vydání první verze Microsoft .NET Framework 1.0 Beta2.

V současné době hostujeme tisíce webových projektů, e-shopů či složitějších aplikací z široké škály velkých firem i veřejnosti a tím patříme mezi největší ASP.NET webhostingové poskytovatele nejen v České republice.

Hlavním úkolem společnosti ASPone, s.r.o. je poskytnout Vám přesně to, co potřebujete pro rychlé a snadné zprovoznění všech typů prezentací na nejnovějších technologiích a na profesionální úrovni. Služby se neustále snažíme rozšiřovat o aktuální technologické novinky včetně posledních verzí a snažíme se vždy vyjít vstříc požadavkům a přáním zákazníků. V roce 2011 se naše společnost stala akreditovaným registrátorem .CZ domén a členem sdružení CZ-NIC, což umožňuje přímý kontakt s centrálním registrem českých domén.

Díky specializaci na technologie společnosti Microsoft® u nás vždy naleznete aktuální verze moderních technologií, jako například ASP.NET, MVC, IIS, MSSQL a dalších. Jako další nabízíme také kvalitní služby serverhostingu, mezi které patří pronájem dedikovaných či virtuálních serverů. Samozřejmostí jsou managed služby na míru, server housing, rack housing či nabídka složitějších technických řešení. V současné době se specializujeme na vytváření, provozování a správu vlastních CLOUD řešení dle požadavků zákazníka. Využíváme nejkvalitnějších technologií Supermicro, DELL, Hewlett-Packard a Cisco.

Víme, že kvalitní zákaznická podpora a dokonalé technické zázemí, jsou základem profesionálních webhostingových služeb, a proto se naše činnost orientuje právě tímto směrem. Jako jedna z mála hostingových firem nepatříme mezi nejlevnější "Low Cost" poskytovatele a nenabízíme nejlevnější služby na trhu, ale investujeme do kvalitního zázemí a především do kvalitní technické podpory.

Pokud si přejete získat více informací o společnosti ASPone, s.r.o., neváhejte a kontaktujte nás, případně si sjednejte osobní schůzku.

ASPone kanceláře ASPone kanceláře ASPone kanceláře
ASPone kanceláře ASPone kanceláře ASPone kanceláře

Pokud Vás zajímá více technických informací a novinek v oblasti našich technologií, přejděte do sekce Technické zázemí nebo navštivte náš Facebook profil, kde získáte ty nejaktuálnější informace.